Belgesel İndir Full Oyun İndir Android Full Program İndir Eğitim Seti İndir HD Film İndir

13 Aralık 2013 Cuma

Sihirbazlar Çetesi HD Türkçe Dublaj Tek Link İndir-İzle

sihirbazlar-çetesi-hd-türkçe-dublaj-indir-izle

 Sihirbazlar Çetesi HD Türkçe Dublaj Tek Link İndir-İzle opsiyonu ile sizlerle. 2013 yapımı olan bu filmi mutlaka izlemelisiniz. 2013 yılında çıkan ve kesinlikle tavsiye ettiğimiz Siharbazlar Çetesi  (BRRip XviD) formatında üstelik Türkçe Dublaj seçeneği ile. Morgan Freeman nam-ı diğer Morgan amca ve 4 sihirbazın muhteşem performansı. Filmin sonuna kadar,aksiyon ve akıl oyunları üst seviyede. Filmin sonunda çok ama çok şaşıracağınızı garanti edebiliriz. Sihirbazlar Çetesi Türkçe Dublaj İndir-izle linki yazının devamında...

sihirbazlar-çetesi-türkçe-dublaj-indir-izle

Karizmatik Atlas (Jesse Eisenberg) tarafından yönlendirilen sihirli süper grup Mahşerin Dört Atlısı yüksek teknolojili sihirbazlık gösterileri sergilemektedir. Bu adamlar izleyicileri önce başka bir kıtadaki bir bankayı soyarak, daha sonra beyaz yakalı bir suçlunun bankadaki milyon dolarlarını izleyicilerin banka hesaplarına aktararak şaşırtıyorlar.

Özel FBI ajanı Dylan (Mark Ruffalo) bu sihirbazlara hak ettiği cezayı çektirmeye ve daha büyük bir soygun yapmadan önce onları durdurmaya kararlıdır. Ancak hakkında şüpheleri olan Interpol ajanı Alma (Melanie Laurent) ile çalışmak zorundadır. Başka care bulamayan Dylan banka soygununun kılık değiştirilerek ve video hileleriyle yapıldığını ileri süren ünlü bir sihirbaz olan Thaddeus’tan (Morgan Freeman) yardım ister. Dylan ile Alma’nın aynı fikirde oldukları tek şey sihirbazların dışarıda bir adamlarının olduğu ve onu yakalarlarsa sihirbazların suç eğlencelerine son verebilecekleridir. Peki bu adam Thaddeus olabilir mi? Veya Alma? Yoksa gerçekten her şey sihirden mi ibaret?

Baskı arttıkça ve dünya Dört Atlı’nın muhteşem son gösterisini izlemek için sabırsızlandıkça, Dylan ve Alma da bir cevap bulmak için zamanla yarışmaktadır. Ancak kısa bir sure sonra, bu illüzyon ustalarının bir adım önüne geçebilmenin imkansız olduğu anlaşılır.

sihirbazlar-çetesi-filmi-türkçe-dublaj-izle-indir


sihirbazlar-çetesi-hd-türkçe-dublaj

sihirbazlar-çetesi-türkçe-dublaj-indir

sihirbazlar-çetesi-1080p-türkçe-dublaj-indir

SİHİRBAZLAR ÇETESİ 2013 HD TÜRKÇE DUBLAJ TEK LİNK İNDİR-İZLE

film-indir

Gurkanca Paylaşım

Teknolojiye ilgi duyan admin elinden geldiğince paylaşım ve ihtiyaçlarınıza cevap vermeye çalışan yardımsever bir şahsiyettir. Lütfen yorum forumu aracılığı ile görüşlerinizi dile getirin.

5 yorum:

 1. İndiriyorum Tr Dublajsa Çok İşime Yarıyıcak Teşekkürler.

  YanıtlaSil
 2. Film Türkçe Dublaj biz teşekkür ederiz.

  YanıtlaSil
 3. hocam film 1080p mi acaba şimdiden teşekkür ederim

  YanıtlaSil
 4. Film 720P hocam konu başlığında HD diye belirttik. HD terimi içeren konu başlıklarımız 720P FullHD başlıklı yayınlarımız 1080P dir biz teşekkür ederiz.

  YanıtlaSil
 5. Emeğine sağlık hocam

  YanıtlaSil

Yorum Kuralları
1.Yorum bırakırken imla kurallarına dikkat ediniz!
2.İmla kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
3.Yorumlar içerisinde link,hakaret v.b barındıran yorumlar yayınlanmaz.
4.Yorumunuzun yanıtlanıp yanıtlanmadığını öğrenmek için yorum bırakırken "Beni Bilgilendir" kutucuğunu işaretleyiniz.
5.Yapıcı yorum bırakıp bize kılavuz olan tüm kullanıcılarımıza teşekkür ederiz.

www.gurkanca.com

 

Copyright @ 2013 Full Tek Link Sorunsuz Program-Oyun-Film İndir.

Tasarım Gurkanca.com