360-total-security-full-indir

360 Total Security Full İndir v8.0.0

360-total-security-full-indir

360 Total Security Full İndir v8.0.0 Katılımsız sürüm Antivirüs programı arayanlar ve Windows işletim sistemini virüs tehditlerinden korumak isteyen kullanıcılarımız için önerebileceğimiz yeni ve gelişmekte olan bir antivirüs yazılımı olan 360 Total Security Full sürümü çıktı. Bu program her ne kadar piyasadaki belli başlı antivirüs programları kadar nam salmamış olsa da gelişmekte olan ve ciddi manada kaliteli bir virüs koruma yazılımı. Sürekli güncelleme alıyor ve sistemi yormuyor. Katılımsız sürüm olduğundan crack de gerektirmiyor.

360 Total Security Ne İşe Yarar ?

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak yükleyip kullanabileceğiniz bir antivirüs programı olan 360 Total Security sayesinde bilgisayarlarınızdaki virüsleri tarayabilir ve temizleyebilirsiniz. Program kullanıcılara 3 farklı virüs tarama seçeneği sunuyor. Hızlı tarama, Tam Tarama ve Özel Tarama seçenekleri ihtiyacınıza uygun olarak virüsleri taratmanıza imkan veriyor. 3 farklı virüs tanımlama motoryla güçlendirilen 360 Total Security gerçek zamanlı koruma özelliği sayesinde internetten indirdiğiniz dosyaları otomatik olarak analiz ediyor, online alışverişlerinizi güvence altına alıyor, kötü amaçlı internet sitelerini engelleyebiliyor, web kameranızı güvence altına alarak kişisel bilgilerinizi koruyor. Bunun yanında bilgisayarınıza bağladığınız USB bellekleri ve harici depolama birimlerini de otomatik olarak tarayan 360 Total Security ağ korumasında da kullanıcılara yardımcı oluyor.

 Uygulama İçi Görüntüler   

360 Total Security Full

360 Total Security Full İndir v8.0.0

full-program-indir

http://turbobit.net/g5x2h1lbdqz3.html

TURBOBİT PREMİUM AL BEKLEMEDEN SINIRSIZ DOSYA İNDİR !
Yazar Hakkında
Toplam 2126 yazı
Gurkanca.com
Gurkanca.com
Admin hepinizin kardeşi, abisi v.s. Sizlere yardım etmeyi seven Admin teknoloji, oyunlar ve PC yazılımlarına olan merakının yanı sıra sıkı bir Android fanı. Yorum formunu kullanın sevgili kardeşlerim, yorum bırakın ki biz de ona göre çalışmalar yapalım. Saygılar, sevgiler...
Yorumlar (Yorum yapılmamış)
×

Bir Şeyler Ara