☰ Menü
Abbyy-FineReader-14-full-indir.jpg

Abbyy FineReader 14 Full İndir-Download

Abbyy FineReader 14 Full İndir-Türkçe. Ocr- metin tanıma ve word, excel gibi dosyaları .pdf’e dönüştürme alanında en sık kullanılan ve en çok tercih edilen dünyaca kabul görmüş başarılı programlardan Abbyy FineReader 14 güncel 2018 full sürümü nihayet kırıldı ve yayınlandı. Özellikle ofis programları ile çok haşır neşir olanların sıklıkla tercih ettiği yazılımların başında gelen bu program her yönü ile mükemmel bir metin tanıma editörü. Daha evvel sizlere sitemizde Abbyy FineReader full sürümlerini tek link olarak sunmuştuk. Kurulum aşamasından itibaren nasıl yapacağını detaylı bir biçimde anlatacağımız bu yazının da fazlasıyla işinize yarayacağını düşünüyoruz.  FineReader ile belgelerinizi tarayabilir ve tarama sonrası metin tanıma işlemlerinizi kolaylık gerçekleştirebilirsiniz.

KURULUM

  • Rar içerisinde yer alan ABBYY_FineReader_14.exe uzantılı dosyayı çalıştırın.
  • Ardından kurmak istediğiniz dili seçin (Türkçe desteklemektedir.) Ve ileri diyerek kurulum aşamalarını kendinize uygun biçimde tamamlayın.
  • Kurulum yapıldıktan sonra programı başlatmayın !
  • Kurulum bittikten sonra rar dosyası içerisinde yer alan “Crack” isimli rar dosyasını dışarı çıkarın.
  • Dosya içerisinde iki adet daha dosya göreceksiniz.
  • İlk olarak “Stop_ABBYY_Server.cmd” isimli dosyaya tıklayın (Sıralama önemli !)
  • Ardından “FineReader_Crack.exe” isimli patch dosyasını çalıştırın ve Abbyy FineReader 14 full sürümü hangi dizine kurduysanız oradan bularak patch işlemini yapın. Genellikle ayarları değiştirmezseniz C/Program Files (x86)/Abbyy FineReader 14 isimli klasörde yer almakta.
  • Tüm bu işlemlerden sonra programı çalıştırın ve gelen uyarı ekranından 30 günlük deneme sürümü seçeneğini işaretleyin.
  • Bundan sonrasında programı kullanmaya başlayabilirsiniz. Trial reset yöntemi ile cracklendiğinden sorunsuz biçimde kullanabilirsiniz.
  • Güncellemeleri mutlaka kapatın ve gelen güncellemeleri yapmayın !

Not: Standart, Corporate ve Enterprise sürümleri tek link sunulmuştur. İstediğinizi indirip kurabilirsiniz.

İNDİRME LİNKLERİ  

full-program-indir

https://turbobit.net/2evis34nzlj0.html

TURBOBİT PREMİUM AL BEKLEMEDEN SINIRSIZ DOSYA İNDİR !
Yazar Hakkında
Toplam 2126 yazı
Gurkanca.com
Gurkanca.com
Admin hepinizin kardeşi, abisi v.s. Sizlere yardım etmeyi seven Admin teknoloji, oyunlar ve PC yazılımlarına olan merakının yanı sıra sıkı bir Android fanı. Yorum formunu kullanın sevgili kardeşlerim, yorum bırakın ki biz de ona göre çalışmalar yapalım. Saygılar, sevgiler...
Yorumlar (6 yorum)
×

Bir Şeyler Ara