adobe-acrobat-pro-2016-full-indir

Adobe Acrobat Pro DC 2016 Full İndir-Katılımsız

adobe-acrobat-pro-2016-full-indir

Adobe Acrobat Pro DC 2016 Full İndir-Katılımsız güncel sürüm. Pdf uzantılı belgeler ile işiniz varsa kullanmanız gereken program kesinlikle Adobe Acrobat Pro DC. Bu program ile Pdf belgeleri üzerinde hemen her türlü düzenlemeyi başarı ile yapabilirsiniz. Pdf düzenleme, pdf imzalama, pdf görüntüleme, pdf dosyalarına watermark ekleme v.b özellikler programın diğer özellikleri arasında.

Adobe Acrobat Pro Dc Ne İşe Yarar ?

  • Güçlü baskı üretimi ve dijital yayınlama araçlarına ulaşın. PDF dosyalarının önizlemesini ve ön kontrolünü yapın, bunları düzeltin ve hazırlayın.
  • Dilediğiniz yerden çalışın. PDF dosyalarını bilgisayarınızdan veya Acrobat DC mobil uygulamasından oluşturun, dışa aktarın ve imzalayın.
  • Dosyalarınızı yanınızda götürün. Masaüstünde, web’de ve mobil cihazlarda son kullanılan dosyalara erişmek için Mobil Bağlantı kullanın.
  • Dilediğiniz öğeyi düzenleyin. PDF dosyalarını ve taranmış belgeleri herhangi bir dosya gibi anında düzenleyin.
  • Son dakika değişiklikleri yapın. iPad’inizde metin düzenleyin ve PDF sayfalarını düzene koyun.
  • Islak imzaları geride bırakın. Yerleşik e-imza hizmetiyle, imzalanmış belgelerinizi gönderin, takip edin, yönetin ve saklayın.
  • Önemli belgeleri koruyun. PDF dosyalarındaki hassas bilgileri başkalarının kopyalamasını veya düzenlemesini önleyin.
  • Evraklarınızın yerine ulaşması için ertesi günü beklemeyin. Belgelerinizi elektronik olarak gönderin, takip edin ve teslim edildi onayı alın.

 Uygulama İçi Görüntüler  

Adobe Acrobat Pro Full İndir

Adobe Acrobat Pro DC 2016 Full İndir-Katılımsız

full-program-indir

http://turbobit.net/dybuabpykilz.html

TURBOBİT PREMİUM AL BEKLEMEDEN SINIRSIZ DOSYA İNDİR !
Yazar Hakkında
Toplam 2126 yazı
Gurkanca.com
Gurkanca.com
Admin hepinizin kardeşi, abisi v.s. Sizlere yardım etmeyi seven Admin teknoloji, oyunlar ve PC yazılımlarına olan merakının yanı sıra sıkı bir Android fanı. Yorum formunu kullanın sevgili kardeşlerim, yorum bırakın ki biz de ona göre çalışmalar yapalım. Saygılar, sevgiler...
Yorumlar (6 yorum)
×

Bir Şeyler Ara