adobe-camera-raw-full-indir
  • Gurkanca.com
  • Kasım 20, 2015
  • 0
  •  

Adobe Camera Raw 9.3 Full İndir

adobe-camera-raw-full-indir

Adobe Camera Raw 9.3 Full Sürüm İndir-crack. Photoshop ve rötuş işi ile uğraşanların olmazsa olmaz eklentilerinden diyebileceğimiz Adobe Camera Raw güncel sürümü her türlü kameranın RAW dosyalarını açabilmektedir. Her kameranın kendisine has RAW formatları mevcuttur bu plugin de tüm formatları açıp küçük rötuşlar yapabilmenize olanak sağlayan bir eklenti. Crack içerisinde full sürüm.

Adobe Camera Raw Ne İşe Yarar ?

Photoshop’un raw formatlı fotoğrafları işlemek için kullandığı arayüz, bir nevi küçük programcık. bir çok ince ayarı yapabilme imkanı sunar. en güzel özelliği yaptığınız ayarları kaydedip benzer fotoğraflarda kullanabilme özelliğidir ve bunun yanında çok sayıda fotoğrafı aynı anda rotuşlayabilmektir. Bu plugin yüklenmeden photoshop raw formatını tanımaz. adobe’nin sitesinden versiyonlarına göre indirilebilir.

 Uygulama İçi Görüntüler        

Adobe Camera Raw 9.3 Full

Adobe Camera Raw 9.3 Full İndir

full-program-indir

http://turbobit.net/hw6wgsr2s5dz.html

TURBOBİT PREMİUM ALARAK 15 dakika'da 1 adet film indirebileceğinizi biliyor musunuz?

turbo premium al.fw

Yazar: Gurkanca.com #administrator

Admin hepinizin kardeşi, abisi v.s. Sizlere yardım etmeyi seven Admin teknoloji, oyunlar ve PC yazılımlarına olan merakının yanı sıra sıkı bir Android fanı. Yorum formunu kullanın sevgili kardeşlerim, yorum bırakın ki biz de ona göre çalışmalar yapalım. Saygılar, sevgiler...
Tüm Yazılarına Git