adobe-illustrator-cc-2015-full-indir

Adobe Illustrator CC 2015 Full İndir-Katılımsız

adobe-illustrator-cc-2015-full-indir

Adobe Illustrator CC 2015.2.0 Full İndir-Katılımsız sürüm. ILLUSTRASYON işi ile uğraşan çizerlerin en çok tercih ettiği programların başında gelen Adobe Illustrator ile vektörel çalışma ve çizimlerinizi başarılı ile yapabilirsiniz. Son dönemde satılan dergilerdeki çizimlerin hemen hepsi bu programın eseridir bilginiz olsun. Katılımsız sürüm olduğundan crack gerektirmez kolaylıkla yapabilirsiniz.

Adobe Illustrator CC 2015 Ne İşe Yarar ?

Illustrator CC, dünya çapında, baskı, web, etkileşimli içerik, video ve mobil gibi tüm ortamlar için dijital grafikler, illüstrasyonlar ve tipografi oluşturmak isteyen her türlü tasarımcı tarafından kullanılan sektör standardı vektör grafiği yazılımıdır. Vektörel grafikleri yeniden keşfedin Adobe Illustrator yazılımı size fikirlerinizi hızlı ve güçlü bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için yeni, yaratıcı bir özgürlük sunuyor. Bitmap görüntüleri hızlıca vektörel çalışmalara çevirin kolaylıkla ve daha hassas boyayın. Akıllı paletler ve iyileştirilmiş çalışma alanı ile zamandan kazanın. Bunlara ek olarak, diğer yazılımlar ile sıkı işbirliği, size basım, video, Web ve mobil aygıtlar için olağanüstü grafikler hazırlama imkanı sağlayacak. Sağlam yaratıcı özellikleri kullanarak birden çok tasarım seçeneğini keşfedin ve karmaşık grafikler oluşturun. Sektör standardı olan çizim araçları ve güçlü efektler serbestçe denemenizi ve hemen istediğiniz görüntüyü elde etmenizi sağlar.

 Uygulama İçi Görüntüler  

Adobe Illustrator CC Full İndir

Adobe Illustrator CC 2015.2.0 Full İndir

full-program-indir

http://turbobit.net/m701msrj2m55.html

TURBOBİT PREMİUM AL BEKLEMEDEN SINIRSIZ DOSYA İNDİR !
Yazar Hakkında
Toplam 2126 yazı
Gurkanca.com
Gurkanca.com
Admin hepinizin kardeşi, abisi v.s. Sizlere yardım etmeyi seven Admin teknoloji, oyunlar ve PC yazılımlarına olan merakının yanı sıra sıkı bir Android fanı. Yorum formunu kullanın sevgili kardeşlerim, yorum bırakın ki biz de ona göre çalışmalar yapalım. Saygılar, sevgiler...
Yorumlar (1 Yorum)
×

Bir Şeyler Ara