age-of-empires-full-indir.jpg

Age of Empires Definitive Edition Full İndir-Download

Age of Empires Definitive Edition Full İndir-Download. Efsane oyun serisi Age Of Empires 2018 son sürümü nihayet cracklendi.

Age of Empires kadar derin, tatmin edici ve erişilebilir strateji oyunları sadece bu serinin devam oyunları olabilmiştir. Microsoft da bunu çok iyi biliyor ki, 1999’un Age of Empires II oyununun HD versiyonunu yakın zamanda çıkarmıştı. Şimdi Microsoft daha da geriye gidiyor ve Age of Empires: Definitive Edition ile orijinal oyunu yeniden canlandırıyor.

Oyunun 20 yıl sonra yeniden yapımı ile birlikte bu başlık içinde ilk kez bir 4K oyun da çıkmış olacak. Ayrıca oyunda tamamen yeniden kaydedilmiş soundtrack parçalar, yepyeni bir anlatım ve oyun oynanışına yönelik önemli iyileştirmeler bulunacak.

Rise of Rome genişleme paketinden zevk almış fanatikler, o eklenti paketindeki 16 farklı medeniyetin de yeni oyunda bulunacağını bilmekten mutlu olacaklardır. Zamanında gününün büyük çoğunluğunu Age of Empires için harcayanlar bu yenilenen oyunu da merakla bekleyeceklerdir.

İNDİRME LİNKLERİ

full-program-indir

https://turbobit.net/xckdvhq7kn92.html

TURBOBİT PREMİUM AL BEKLEMEDEN SINIRSIZ DOSYA İNDİR !
Yazar Hakkında
Toplam 2126 yazı
Gurkanca.com
Gurkanca.com
Admin hepinizin kardeşi, abisi v.s. Sizlere yardım etmeyi seven Admin teknoloji, oyunlar ve PC yazılımlarına olan merakının yanı sıra sıkı bir Android fanı. Yorum formunu kullanın sevgili kardeşlerim, yorum bırakın ki biz de ona göre çalışmalar yapalım. Saygılar, sevgiler...
Yorumlar (Yorum yapılmamış)
×

Bir Şeyler Ara