altium-designer-16-full-indir

Altium Designer Full İndir 16.0.5

altium-designer-16-full-indir

Altium Designer Full İndir 16.0.5. Güncel sürüm Altium Designer yayınlandı. Elektrik ve elektronik işlemleri ile ilgilenenlerin gözbebeği olan bu programın güncel sürümünü indirebilirsiniz. İçerisinde crack mevcut. Bu program elektrik elektronik öğrencileri, mühendisler v.b kişilerin işine yarayacak.

Altium Designer Ne İşe Yarar ?

Elektrik-elektronik mühendislerinin fazlası ile işine yarayacak oldukça kullanışlı bir program. Bu son sürüm ve update ile hatalar giderilmiş bir vaziyette. Sitemizde zaten diğer sürümleri de yer almakta. Programın temel çalışma prensibi ve işleyişi ise şu şekilde: Altium Designer, mühendislere tek bir uygulama ile tasarım konseptten tamamlanmış ürün haline kadar getirilmesine olanak sağlayan elektronik ürün geliştirme sistemidir.

 Uygulama İçi Görüntüler        

altium-designer-full-indir

Altium Designer Full İndir 16.0.5

full-program-indir

http://turbobit.net/ayvuk8wajv8a.html

TURBOBİT PREMİUM AL BEKLEMEDEN SINIRSIZ DOSYA İNDİR !
Yazar Hakkında
Toplam 2126 yazı
Gurkanca.com
Gurkanca.com
Admin hepinizin kardeşi, abisi v.s. Sizlere yardım etmeyi seven Admin teknoloji, oyunlar ve PC yazılımlarına olan merakının yanı sıra sıkı bir Android fanı. Yorum formunu kullanın sevgili kardeşlerim, yorum bırakın ki biz de ona göre çalışmalar yapalım. Saygılar, sevgiler...
Yorumlar (4 yorum)
×

Bir Şeyler Ara