auslogics-anti-malware-2015-full

Auslogics Anti-Malware 2015 Full İndir

auslogics-anti-malware-2015-full

Auslogics Anti-Malware 2015 v1.6.0 Katılımsız sorunsuz çalışan sürüm.  Windows işletim sisteminizi virüs tehditlerinden korumak niyetindeyseniz sizlere yeni bir virüs koruma programı olan Auslogics Anti-Malware 2015 full sürümünü tavsiye ediyoruz. Eş zamanlı ve tam zamanlı koruma özelliği ile bilgisayarınızı olası virüs tehditlerine karşı başarılı bir biçimde koruyan bu küçük ama kullanışlı programı denemelisiniz. Program katılımsız sürümdür, kurulum işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Anti-Malware Ne İşe Yarar ?

Malware kötü amaçlı yazılımlara verilen genel bir addır. İngilizce Malicious software (kötü amaçlı yazılım) ifadesinin kısaltmasıdır. Kötü amaçlı yazılımlar bilgilerinizi çalan, parola, kullanıcı adı gibi size özel verileri ele geçirmeyi hedefleyen, bilgisayarınızın çökmesi için uğraşan, bilgisayarınızı yavaşlatan, bilgisayarınızı başkalarının kontrolüne açan uygulamalardır. Malware grubuna virüs, trojan (truva atı), Backdoor(arka kapı), Worm (solucan), Adware (reklam yazılımı) gibi kötü amaçlı programlar girer. Anti-Malware programları ise yukarıda sözünü ettiğimiz zararlılara karşı geliştirilen koruyuculardır.

 Uygulama İçi Görüntüler        

Auslogics Anti-Malware 2015

Auslogics Anti-Malware 2015 Full İndir

full-program-indir

http://turbobit.net/apjfohdzfo57.html

TURBOBİT PREMİUM AL BEKLEMEDEN SINIRSIZ DOSYA İNDİR !
Yazar Hakkında
Toplam 2126 yazı
Gurkanca.com
Gurkanca.com
Admin hepinizin kardeşi, abisi v.s. Sizlere yardım etmeyi seven Admin teknoloji, oyunlar ve PC yazılımlarına olan merakının yanı sıra sıkı bir Android fanı. Yorum formunu kullanın sevgili kardeşlerim, yorum bırakın ki biz de ona göre çalışmalar yapalım. Saygılar, sevgiler...
Yorumlar (Yorum yapılmamış)
×

Bir Şeyler Ara