catia-v6-r2009-full-indir

Catia V5 R20 Full İndir-Crack

catia-v5-r20-full-indir

Catia V5 R20 SP0 Full İndir-Crack. Dassault Systems tarafından üretilen CATIA P3 V5 R20 sürümü CNC tezgahlarında makine imalatı yapan sanayi tezgahlarında fazlası ile kullanılan bir program. Otomotiv, havacılık gibi sektörlerde de kullanılan bir CAD yazılımı. Program 3 boyutlu-3D çizimler ve analizler yapabilmesi ile sektörde ve mühendislik alanlarında en çok kullanılan yazılımların başında geliyor. Programla ilgili yorumlardan birisi şöyle:

Ciddi anlamda kullananın elinde tehlikeli olabilecek programdır. Tersine mühendislik , analiz , mantıksal sorgulama modülleri ile bir urunu hatta motoru bile çözüp , kopya edersiniz. Malzeme ne olacak peki diyenlere compozit tasarım modülünü tavsiye ediyoruz. Bu programın en büyük farkı Catia da bir şeyi çizmezsiniz , bir şey yaparsınız. Görselleştirme programı değildir. Catia bir sorgulama , gerçekleştirme modülüdür. Sınırını uzay belirler.

Uygulamadan Görüntüler            

catia-v5-full-indir

Catia V5 R20 SP0 Full İndir-Crack

full-program-indir

http://turbobit.net/sx7c8duhe0k4.html

link yenilendi

TURBOBİT PREMİUM AL BEKLEMEDEN SINIRSIZ DOSYA İNDİR !
Yazar Hakkında
Toplam 2126 yazı
Gurkanca.com
Gurkanca.com
Admin hepinizin kardeşi, abisi v.s. Sizlere yardım etmeyi seven Admin teknoloji, oyunlar ve PC yazılımlarına olan merakının yanı sıra sıkı bir Android fanı. Yorum formunu kullanın sevgili kardeşlerim, yorum bırakın ki biz de ona göre çalışmalar yapalım. Saygılar, sevgiler...
Yorumlar (9 yorum)
×

Bir Şeyler Ara