Davinci Resolve 11 Full İndir-Crack

davinci-resolve-11-full-indir
DaVinci Resolve 11 Full İndir

DaVinci Resolve 11 Full İndir-Crack Sorunsuz Güncel Sürüm. Renk derecelendirme ve renk ayarlama sistemi olan DaVinci Resolve 11 FULL sürümü post prodüksiyon işlerinde kullanabileceğiniz gelişmiş profesyonel bir post prodüksiyon yazılımı. Sinema, TV v.b alanlarda da kullanılan dünyanın en iyi programlarından birisidir.
 full-indir
DaVinci renk toplayıcı 1984 yılından bu yana post prodüksiyon standart olmuştur. DaVinci performans, kalite ve iş akışı anlamak renklendirme çapında binlerce vardır. DaVinci başka derecelendirme sistemi daha metrajlı film, televizyon reklamları, belgesel, televizyon üretim ve müzik videoları arkasında adıdır. Çakışan fikirleri ile müşteri talep dolu bir odadayken, renklendirme sadece DaVinci kaliteli, gerçek zamanlı performans, yaratıcı özellikleri ve hızlı çalışması gereken güçlü bir kontrol paneli olduğunu biliyorum! Eğer büyümek gibi DaVinci Resolve yükseltebilirsiniz! Ücretten DaVinci Resolve Lite ücretsiz indirerek başlayın, o zaman daha fazla güce ihtiyacınız olduğunda yükseltme!
full-program-indir

davinci-resolve-11-full-indir 
full-program-oyun-film-eğitimseti-indir 
DAVINCI RESOLVE 11 FULL İNDİR-CRACK 
full-sorunsuz-tek-link-program-indir-download 
full-program-indir 
TURBOBİT PREMİUM AL BEKLEMEDEN SINIRSIZ DOSYA İNDİR !
Yazar Hakkında
Toplam 2126 yazı
Gurkanca.com
Gurkanca.com
Admin hepinizin kardeşi, abisi v.s. Sizlere yardım etmeyi seven Admin teknoloji, oyunlar ve PC yazılımlarına olan merakının yanı sıra sıkı bir Android fanı. Yorum formunu kullanın sevgili kardeşlerim, yorum bırakın ki biz de ona göre çalışmalar yapalım. Saygılar, sevgiler...
Yorumlar (2 yorum)
Yunus
Yunus #
- 2:35 pm

Dosyayı indirdim fakat hiç bir şekilde kurulum gerçekleştiremedim Macbook Pro kullanıyorum

    Gurkanca.com
    Gurkanca.com #
    - 3:24 pm

    Buradaki dosyalar Windows sürümdür. Mac farklı bir işletim sistemi olduğundan bu dosyalar MAC’de çalışmaz. Mac sürümünü indirmeniz gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara