Esaretin Bedeli 1080p Tr Dublaj Film İndir

Esaretin-bedeli-film-indir.jpg

Esaretin Bedeli 1080p Tr Dublaj Film İndir-İzle. Yüksek çözünürlük arşivlik Türkçe dublaj olarak bu efsanevi filmi izlemek isteyenler için bir Frank Darabont efsanesi. Ölmeden önce izlenmesi gereken filmlerden. Tim Robins ve Morgan Freeman’ın usta oyunculukları ve müthiş senaryosu ile IMDB tüm zamanların en yüksek oy alan filmi Shawshank Redemption.  Filmin konusu şu şekilde:

Şaibeli bir şekilde karısını öldürmek suçundan Shawshank Hapishanesi`ne gönderilen bankacı Andy Dufresne (Tim Robbins), burada hiç alışık olmadığı bir hayat mücadelesi vermeye başlar. Hapishanede tanıştığı Ellis Boyd Redding (Morgan Freeman) ile aralarında mükemmel bir dostluk oluşur. Shawsank Hapishanesi’nde dayak, işkence, tecavüz, her türlü durum yaşanmaktadır fakat Andy gene de hayata bağlı ve iyimserdir. Bu tutumu etrafındakileri de etkiler. Andy umutlu bakış açısıyla çevresindeki tüm mahkûmları, parmaklıklar arkasında bile özgür bir yaşam olabileceğine inandırır. Andy’nin bu çabalarına ortak olacak bir arkadaşı da olacaktır.

Filmden Görüntüler

Esaretin-Bedeli-film-indir.jpg Esaretin-Bedeli-tr-dublaj-indir.jpg

İNDİRME LİNKLERİ

full-program-indir

http://turbobit.net/2pdfikgy7wdn.html

TURBOBİT PREMİUM AL BEKLEMEDEN SINIRSIZ DOSYA İNDİR !
Yazar Hakkında
Toplam 2126 yazı
Gurkanca.com
Gurkanca.com
Admin hepinizin kardeşi, abisi v.s. Sizlere yardım etmeyi seven Admin teknoloji, oyunlar ve PC yazılımlarına olan merakının yanı sıra sıkı bir Android fanı. Yorum formunu kullanın sevgili kardeşlerim, yorum bırakın ki biz de ona göre çalışmalar yapalım. Saygılar, sevgiler...
Yorumlar (Yorum yapılmamış)
×

Bir Şeyler Ara