Frankenstein-Ölümsüzlerin Savaşı 2014 HD Türkçe Dublaj İndir-İzle

frankenstein-ölümsüzlerin-savaşı-türkçe-dublaj-indir-izle
Frankenstein-ölümsüzlerin-savaşı-türkçe-dublaj-indir-izle
Frankenstein Ölümsüzlerin Savaşı 2014 HD Türkçe Dublaj tek link-tek part sorunsuz indir-izle. Karanlıklar ülkesinin lideri Frankentein’in 2014 yapımı filmi gelişmiş teknoloji ve efektler ile karşınızda. Filmdeki reyizimiz I.Frankenstein. Daha evvel onlarca Frankenstein filmi çekildi elbette ama bu en yenisi ve en çok ilgi çekenlerinden birisi şüphesiz. Şayet aksiyon olsun bilim kurgu ve fantazide olsun işin içinde derseniz bizce kaçırmayın.
frankenstein-2014-hd-türkçe-dublaj-indir-izle
Tarihin en ayrıksı karakterlerinden biri olan Frankenstein’ın üzerine çekilen onlarca filmden sonra yepyeni bir hikayeye odaklanan I Frankenstein, Dr. Victor Frankenstein’ın kendi elleriyle yarattığı canavarının hikayesini ele alıyor. Yaratıcısının soyadını alıp yola çıkan Adam, antik bir şehirde iki ölümsüz klan arasında yaşanan bir savaşa sürükleniyor. Bu karanlık ve vahşi kentte süregelen korkunç savaşın sıradışı yanı ise iki tarafın da ölümsüz varlıklardan oluşması oluyor. Orijinali Mary Shelley tarafından Frankenstein or the Modern Prometheus ismiyle 1818 yılında yayınlanan hikaye, 1910 yılında ilk kez sinemaya uyarlandığından bu yana çeşitli örnekleriyle beyaz perdede canlandı. Bu son uyarlamanın yönetmen koltuğunda Karayip Korsanları: Kara İnci’nin Laneti ve Avustralya filmlerinin senaryolarını yazan Stuart Beattie bulunuyor.
 frankenstein-2014-hd-türkçe-dublaj-indir-izle
frankenstein-2014-hd-türkçe-dublaj-indir-izle

frankenstein-2014-indir-izle

frankenstein-2014-hd-türkçe-dublaj-indir-izle

FRANKENSTEIN-ÖLÜMSÜZLERİN SAVAŞI 2014 HD TÜRKÇE DUBLAJ İNDİR-İZLE
full-sorunsuz-tek-link-program-indir-download 
full-program-indir 
TURBOBİT PREMİUM AL BEKLEMEDEN SINIRSIZ DOSYA İNDİR !
Yazar Hakkında
Toplam 2126 yazı
Gurkanca.com
Gurkanca.com
Admin hepinizin kardeşi, abisi v.s. Sizlere yardım etmeyi seven Admin teknoloji, oyunlar ve PC yazılımlarına olan merakının yanı sıra sıkı bir Android fanı. Yorum formunu kullanın sevgili kardeşlerim, yorum bırakın ki biz de ona göre çalışmalar yapalım. Saygılar, sevgiler...
Yorumlar (Yorum yapılmamış)
×

Bir Şeyler Ara