Grid 2 Full Tek Link Sorunsuz İndir-Crack Black Box

grid-2-full-indir-tek-link
  Grid 2 Full Tek Link Sorunsuz İndir-Black Box Ripli Sürüm Crack Turbobit Tek Link başlık ve içeriğe sahip bu fulloyun yayınımızda sizlere araba  yarışı oyunları arasında pek çok müptelası olan bir oyunu Grid 2’yi sunacağız. Üstelik sunduğumuz Grid 2 Full sürümü yalnızca 3 GB Black Box ripli ve sorunsuz çalışan sürüm. Need For Speed serisine alternatif bir araba yarışı oyunu arıyorsanız ve grafikleri iyi olsun hoş vakit geçirebileyim, aksiyonun da tadına varayım diyorsanız Grid 2 sizin için iyi bir alternatif olacaktır. GRID 2 Full indirme linkini yazının devamın bulabilirsiniz…
grid-2-full-indir-blackbox-rip
grid-2-indir-turbobit
BAFTA ödüllü, milyonlarca satmış oyun Race Driver: GRID’ın devam oyunu olan GRID 2 ile yarış geri geliyor, hızlı olun, birinci olun ve meşhur olun.
Öne Çıkan Özellikler
  • Hızlı olun – GRID 2’nin “Truefeel Handling” sistemi sayesinde aracınızı en uç noktada kontrol edebilme keyfini yaşayacaksınız.
  • Birinci olun – Ağzınızı açık bırakacak anlarla dolu agresif ve heyecanlı yarışlarda, kendinizi gelişmiş bir yapay zekaya karşı kanıtlayın.
  • Meşhur olun – Yeni motor sporları dünyasının zirvesine çıkın.
  • Dominant olun – Geniş ve ayrı bir online modu, yarış oyunlarındaki çoklu oyuncu deneyimini baştan tanımlıyor.
  • Hayran kalın – Dehşet bir seviyede hasar modelleri ve müthiş görseller sunan Codemasters’ın EGO oyun teknolojisi platformundan gücünü alan GRID 2, yarış oyunlarındaki teknik mükemmelliğin standardını belirliyor.

grid-2-full-kurulum

  • Evvela size vereceğimiz linkten GRID 2 Tek Link Full sürümünü indirin.
  • Ardından dosyayı rardan çıkarın.
  • Daemon Tools adlı program ile sanal sürücü oluşturarak oyunu kurun. Daemon Tools Full sürümünü yüklemek için tıklayın!
  • Kurulumun ardından crack işlemini yaparak oyunu sorunsuz biçimde oynayabilirsiniz..

grid-2-full-tek-link-indir-black-box

grid-2-full-tek-link-indir
grid-2-full-tek-link-blacbox-sorunsuz-ripli-indir
GRID 2 FULL TEK LİNK SORUNSUZ BLACK BOX İNDİR

full-sorunsuz-tek-link-program-indir-download
TURBOBİT PREMİUM AL BEKLEMEDEN SINIRSIZ DOSYA İNDİR !
Yazar Hakkında
Toplam 2126 yazı
Gurkanca.com
Gurkanca.com
Admin hepinizin kardeşi, abisi v.s. Sizlere yardım etmeyi seven Admin teknoloji, oyunlar ve PC yazılımlarına olan merakının yanı sıra sıkı bir Android fanı. Yorum formunu kullanın sevgili kardeşlerim, yorum bırakın ki biz de ona göre çalışmalar yapalım. Saygılar, sevgiler...
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara