• Gurkanca.com
 • 235 görüntülenme
 • Ekim 29, 2016
 • 4
 •  

JetBrains PhpStorm 2016.2.2 Full

jetbrains-phpstorm-2016-full.jpg:large
JetBrains PhpStorm 2016.2.2 Full Download-indir. Kodlama yapan coderlar için geliştirilen bir Php kodlama editörü olan PhpStorm programının full sürümünü download edebileceğiniz bu yayınımızı bir takipçimizin isteği üzerine yayına hazırladık. Php kodlama türleri içerisinde en çok kullanılan dillerden birisidir. WordPress, joomla v.b sistemler php kodlama ile geliştirilmiş sistemlerdir. Bu kodlamaları yaparken işinizi kolaylaştıracak pek çok aracın elinizin altında olmasını sağlayan PhpStorm gibi yazılımlara ihtiyacınız olacak. Tek link olarak programı indirip kurabilirsiniz, crack dosyası arşivin içerisindedir.

Uygulamadan Görüntüler 

phpstorm-full-download.png

İNDİRME LİNKLERİ

full-program-indir

http://turbobit.net/dxnmqs4cnu04.html

TURBOBİT PREMİUM ALARAK 15 dakika'da 1 adet film indirebileceğinizi biliyor musunuz?

turbo premium al.fw

Yazar: Gurkanca.com #administrator

Admin hepinizin kardeşi, abisi v.s. Sizlere yardım etmeyi seven Admin teknoloji, oyunlar ve PC yazılımlarına olan merakının yanı sıra sıkı bir Android fanı. Yorum formunu kullanın sevgili kardeşlerim, yorum bırakın ki biz de ona göre çalışmalar yapalım. Saygılar, sevgiler…


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 4 YORUM YAPILMIŞ

  EMİR KÜRŞAT Ekim 30, 2016 - 4:42 pm

  ben aynı dosyayı bir iran download sitesinden indirdim ve maalesef içerik aynıydı. Ben çözemedim şayet siz bir çaresine bakarsanız çok sevinirim.

   Gurkanca.com Ekim 31, 2016 - 12:07 pm

   Çözüm bulursak ekleyeceğim.

  emir kursat Ekim 30, 2016 - 9:15 am

  üstadım paylaşım için çok teşekkürler. Bu program paylaşılmadan 2 saat önce istekte bulunmuştum ve gecenin bir yarısı paylaşıma açmışsın çok memnun oldum.
  Emeğine ellerine sağlık. Yalnız bir ricam olacak. Kurulumu biraz daha açıklayıcı ya da ne bileyim Türkçe text dosyasıyla da olur yapabilir misin?
  Video süper olur :) biraz yüzsüzlük yapayım dedim :)
  Şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar dilerim

   Gurkanca.com Ekim 30, 2016 - 12:14 pm

   Hocam genelde Ruslar crackliyor bu tarz yazılımları. Denemedim programı fakat güvenilir bir kaynaktan alıp ekledim. Crack v.s içinde idi baktım. Kurulum biraz karışık olabilir, bakayım kuruluma dair video v.s bulursak ekleriz.