kaspersky-internet-security-2016-full

Kaspersky Internet Security 2016 Full İndir

kaspersky-internet-security-2016-full

Kaspersky Internet Security 2016 Full İndir v16.0.0 güncel sürüm. Bilgisayarınızı internet üzerinden gelen tehlikelere karşı korumak amacı ile kullanabileceğiniz bir virüs koruma yazılımı olan Kaspersky Internet Security 2016 sürümü bilgisayar güvenliğinizi başarı ile sağlar. İnternetin yaygınlaşması ile beraber sanal ortamda günvelik ihlal ve açıkları da bir hayli çoğaltı. Anti-virüs sektörünün öncü firmalarından Kaspersky’ın güncel programlarını sizlere sunuyoruz. Sürüm katılımsız sürümdür, crack yapmanıza gerek yok kendisi halleder.

İnternet Security Ne İşe Yarar ?

Çevrimiçi olarak güvenli şekilde hareket edebilmeniz için, Internet Security yazılımları gelişmiş koruma ve gizlilik sağlar. Sizi Facebook, Google+, Twitter ve LinkedIn gibi sosyal ağlarda korumak için tasarlanmıştır. Ayrıca internet üzerinden gelen tüm tehditlere, tehlikeli web sayfalarına, ana sayfanızı değiştirmeye teşebbüs eden uygulamalara karşı da online olarak sürekli koruma sağlayan bu programlar olası güvenlik ihlallerini önlemektedir.

 Uygulama İçi Görüntüler        

Kaspersky Internet Security 2016 Full

Kaspersky Internet Security 2016 Full İndir v16.0

full-program-indir

http://turbobit.net/sq3wl0yrs641.html

TURBOBİT PREMİUM AL BEKLEMEDEN SINIRSIZ DOSYA İNDİR !
Yazar Hakkında
Toplam 2126 yazı
Gurkanca.com
Gurkanca.com
Admin hepinizin kardeşi, abisi v.s. Sizlere yardım etmeyi seven Admin teknoloji, oyunlar ve PC yazılımlarına olan merakının yanı sıra sıkı bir Android fanı. Yorum formunu kullanın sevgili kardeşlerim, yorum bırakın ki biz de ona göre çalışmalar yapalım. Saygılar, sevgiler...
Yorumlar (1 Yorum)
×

Bir Şeyler Ara