kaspersky-total-security-2016-full

Kaspersky Total Security 2016 Full İndir

kaspersky-total-security-2016-full

Kaspersky Total Security 2016 Full İndir v16.0.0 güncel sorunsuz çalışan sürüm. Kaspersky Total Security 2016 programı bilgisayarınızı tüm virüs tehditlerine karşı koruyana gelişmiş fonksiyonlara sahip bir yazılım. Windows işletim sistemine sahip cihazlarda kullanabileceğiniz antivirüs programı hemen hemen tüm virüslere karşı güvenlik paketi içermekte ve bilgisayarınızı virüslere karşı korumakta. Kaspersky kuracaklara tavsiyemizde ram miktarınızın yüksek olması. Çünkü Kaspersky işletim sistemini biraz yoran bir antivirüsdür. Size sunduğumuz Kaspersky Total Security 2016 full sürümü katılımsız kurulumlu sürümdür, ayrıca crack yapmanıza gerek yoktur.

Kaspersky Total Security Ne İşe Yarar ?

Kaspersky Total Security dijital güvenliğinizin hiçbir yönünü şansa bırakmaz. Son güvenlik çözümümüz gizliliğinizi, mali bilgilerinizi, kimliğinizi, fotoğraflarınızı, dosyalarınızı ve ailenizi İnternet tehditlerine ve daha fazlasına karşı korur. Tek lisanslı bir ürün; dizüstü/masaüstü bilgisayar, Mac bilgisayar, Android akıllı telefon ve Android tabletlerin neredeyse tümünde “dijital hayatınızı” korur.

 Uygulama İçi Görüntüler        

Kaspersky Total Security 2016 Full

Kaspersky Total Security 2016 Full İndir v16.0

full-program-indir

http://turbobit.net/3ter8rna5khy.html

TURBOBİT PREMİUM AL BEKLEMEDEN SINIRSIZ DOSYA İNDİR !
Yazar Hakkında
Toplam 2126 yazı
Gurkanca.com
Gurkanca.com
Admin hepinizin kardeşi, abisi v.s. Sizlere yardım etmeyi seven Admin teknoloji, oyunlar ve PC yazılımlarına olan merakının yanı sıra sıkı bir Android fanı. Yorum formunu kullanın sevgili kardeşlerim, yorum bırakın ki biz de ona göre çalışmalar yapalım. Saygılar, sevgiler...
Yorumlar (2 yorum)
×

Bir Şeyler Ara