Need For Speed Underground 2 Full İndir Sorunsuz-Tek Link

need-for-speed-underground-full-black-box-indir
 Need For Speed Underground 2 Full Tek Link Sorunsuz Tek Link Ripli sürüm indir başlıklı yayınımız ile sizi maziye götürüyoruz ve NFS serisinin efsane oyunlarından Underground 2 Full ripli sürümünü sizlere sunuyoruz. Araba yarışı oyunlarını sevenler mutlaka Need For Speed serisini oynamışlardır. Serinin son oyunu olan Need For Speed Rivals Full sürümünü sizlere daha evvel şurada sunmuştuk. Bu yayınımızda ise EA Games tarafından 2005 yılında piyasaya sürülen efsanevi oyunlardan Underground 2 Full sürümünü sizlere sunuyoruz. İndirme linklerini yazının devamında bulabilirsiniz. Şimdiden keyifli oyunlar dileriz…
nfs-underground2-full-indir-blackbox-sorunsuz
 Need for Speed: Underground 2, EA Black Box tarafından geliştirilip Electronic Arts tarafından 2004 Mayıs ayında yayımlanmıştır. Underground’dan sonra çıkmış olup Need for Speed serisinin bir parçasıdır. GameCube, PlayStation 2, Xbox, Nintendo DS, Game Boy Advance ve PC için çıkarılmıştır. Underground’ın devamı niteliği taşımaktadır.
 Minimum sistem: İşlemci: Pentium III 933 veya Eşdeğeri / RAM: 256 MB / Video Modu: 32 MB / Disk Alanı (MB): 2000 / Ses kartı: Evet / İşletim Sistemi: Windows XP / DirectX v9.0c ve üstü Electronic Arts’ın Need for Speed adlı araba yarışı serisi (nfs) son hızla devam ediyor. 1998 yılından beri en çok oynanan araba yarışlarını yapan firma, 2003 yılında Need for Speed:Underground ile bir kere daha kendi satış rekorunu kırdı.
 Need for Speed:Underground’da oyuncular aldıkları arabalara daha güçlü motor parçaları, daha güzel dış parçalar alabiliyorlardı. Oyun ayrıca çeşitli logo, renk, yapıştırmalar ile görünen ve görünmeyen parçaların değiştirilebilmesine olanak sağlıyordu. Tüm bu değişiklikleri yapabildiğiniz arabanız ile yasadışı sokak yarışlarına katılabiliyordunuz. Ayrıca bu yarışları kazandıkça daha fazla parçanın kilidini açabiliyorduk.
need-for-speed-underground2-full
  • Evvela size vereceğimiz linkten Need For Speed Underground 2 Tek Link Full sürümünü indirin.
  • Ardından dosyayı rardan çıkarın.
  • Daemon Tools adlı program ile sanal sürücü oluşturarak oyunu kurun. Daemon Tools Full sürümünü yüklemek için tıklayın!
  • Kurulumun ardından crack işlemini yaparak oyunu sorunsuz biçimde oynayabilirsiniz..
nfs-underground2-full-sorunsuz-indir-ekran-alıntıları
need-for-speed-underground-full-indir
nfs-underground2-full-tek-link-blackbox-indir
NEED FOR SPEED UNDERGROUND 2 FULL TEK LİNK SORUNSUZ İNDİR

full-sorunsuz-tek-link-program-indir-download
TURBOBİT PREMİUM AL BEKLEMEDEN SINIRSIZ DOSYA İNDİR !
Yazar Hakkında
Toplam 2126 yazı
Gurkanca.com
Gurkanca.com
Admin hepinizin kardeşi, abisi v.s. Sizlere yardım etmeyi seven Admin teknoloji, oyunlar ve PC yazılımlarına olan merakının yanı sıra sıkı bir Android fanı. Yorum formunu kullanın sevgili kardeşlerim, yorum bırakın ki biz de ona göre çalışmalar yapalım. Saygılar, sevgiler...
Yorumlar (11 yorum)
×

Bir Şeyler Ara