zbrush-2018-full-indir

Pixologic ZBrush 2018 Full İndir-Download

Pixologic ZBrush 2018 Full İndir-Download. Zbrush 2018 , üç boyutlu nesneleri simüle etmenizi sağlayan bir yazılımdır. Bu yazılımın ana ayırt edici özelliği, üç boyutlu bir heykelin heykel yapma sürecini simüle etmenize izin vermesidir. Programda çalışan 3D render motoru, gerçek zamanlı olarak çalışarak üç boyutlu nesneler oluşturmayı çok daha kolaylaştırır.

Pixologic, tam sürüm numaralandırma sistemini ve birkaç yeni önemli işlevi tanıtan Zbrush’un yeni bir versiyonunu tanıttı. ZBrush 2018 şimdi Sculptris’te bulunan dinamik bir tessellasyonun geliştirilmiş bir versiyonunu içeriyor. Bu, sanatçıların, gerekli olduğu yerlerde yoğunluğun azaltılması ve gerektiğinde geometrinin otomatik tessellasyonu sayesinde, ızgara yoğunluğunu yaşamadan şekillendirmelerine olanak tanır. Tüm bunlar, bu teknolojiyi Piximogic’ten Tessimation olarak adlandırılan gerçek zamanlı olarak gerçekleştirir.

Zbrush 2018 yılında sürümünde 4R8 tanıtılan fırsatlar manipülatörler gizmo ve deformers, genişletildi. Tüm liste deformers şimdi 27 araçlara sahiptir ve Viraj Arc, Deformer, Proje İlkel, Flatten içerir kırım, Dilim, alt bölümlere Bend Eğri, Deformer Hard, şişirmek, Pürüzsüz Dynamesh, Döndürme, Daralan, Eğim, Deformer gelen Remesh arasında Remesh Yumuşak, Çok Dilim, Birlik, Ölçeği ile Remesh Tüm Pürüzsüz, twist, Kırışıklık, Extender, ZRemesher, Asimetri, ve Stretch gelen Remesh Ofset.
Ayrıca bu sürümde, çokgen gruplar oluşturmanın yeni bir yolu uygulanır. PolygroupIt, bir modelin yüzeyini gerçek zamanlı olarak değerlendirebilmek için yarı-grup bir sistemdir. Kullanıcı, Polygroup’ların nasıl görüneceğini boyamak, eklemek, kopyalamak ve yapıştırmak, numuneleri simetrik olarak büyütmek ya da daraltmak ve PolyPaint’in nasıl kullanılacağını boyamak için polygroup’ları düzenleyebilir.

İNDİRME LİNKLERİ

full-program-indir

https://turbobit.net/o0vvkbwpab8h.html

TURBOBİT PREMİUM AL BEKLEMEDEN SINIRSIZ DOSYA İNDİR !
Yazar Hakkında
Toplam 2126 yazı
Gurkanca.com
Gurkanca.com
Admin hepinizin kardeşi, abisi v.s. Sizlere yardım etmeyi seven Admin teknoloji, oyunlar ve PC yazılımlarına olan merakının yanı sıra sıkı bir Android fanı. Yorum formunu kullanın sevgili kardeşlerim, yorum bırakın ki biz de ona göre çalışmalar yapalım. Saygılar, sevgiler...
Yorumlar (Yorum yapılmamış)
×

Bir Şeyler Ara