• Gurkanca.com
  • Mayıs 26, 2014
  • 3
  •  

PremiumSoft Navicat Premium 11.0.18 Full İndir

Navicat Premium 11 Full İndir

 PremiumSoft Navicat Premium 11 Full İndir sorunsuz. Navicat başarılı bir Mysql programıdır. Bu alandaki en iyi programlardan. Peki nedir bu Mysql ? MySQL, altı milyondan fazla sistemde yüklü bulunan çoklu iş parçacıklı (multi-threaded), çok kullanıcılı (multi-user), hızlı ve sağlam (robust) bir veritabanı yönetim sistemidir. Navicat Premium 11 ile çeşitli veritabanları oluşturup yönetebilirsiniz.

navicat-full-indir
 Navicat MySQL hoş ve kullanımı kolay veri tabanı yöneticiliği ve düzenleme aracı Profesyonel kullanıcıları tatmin edecek, fakat buna rağmen yeni başlayanlar tarafından da kullanılabilecek seviyede yeterli özellik sunuyor.Güçlü işlevleri MySQL veritabanınızın kullanımını kolaylaştıracaktır. Navicat, websunucunuzda bulunan MySQL veritabanınızı lokal bilgisayarınızdan yönetebilmeniz için geliştirilmiş bir uygulama. Kullanımı oldukça basit. Yeni bir bağlantı oluşturmak için sunucunuzun IP adresini, veritabanınızın kullanıcı adını ve şifresini yazıyorsunuz. Hepsi bu kadar.

navicat-full

navicat-premium-full-indir-11
navicat-full-kurulum
  • Evvela size vereceğimiz linkten PremiumSoft Navicat Premium 11.0.18 Tek Link Full sürümünü indirin.
  • Ardından dosyayı rardan çıkarın.
  • Kurulumun ardından crack işlemini yaparak oyunu sorunsuz biçimde oynayabilirsiniz.

navicat-premium-full-indir

Navicat Premium 11.0.18 Full İndir-2014
full-sorunsuz-tek-link-program-indir-download
full-indir-2014

TURBOBİT PREMİUM ALARAK 15 dakika'da 1 adet film indirebileceğinizi biliyor musunuz?

turbo premium al.fw

Yazar: Gurkanca.com #administrator

Admin hepinizin kardeşi, abisi v.s. Sizlere yardım etmeyi seven Admin teknoloji, oyunlar ve PC yazılımlarına olan merakının yanı sıra sıkı bir Android fanı. Yorum formunu kullanın sevgili kardeşlerim, yorum bırakın ki biz de ona göre çalışmalar yapalım. Saygılar, sevgiler...
Tüm Yazılarına Git