Siemens PLM NX 11 Full İndir-Download

Siemens PLM NX 11 Full İndir-Download. Siemens tarafından üretilen NX 11 programı endustriyel ürünler, otomobil, makinalar ve hatta uçak tasarlanabilen, yüzey ve katı modellemenin aynı anda kullanılabildiği, hybrid ve parametrik amaçlı kullanılabilen bir CAD/CAM yazılımıdır. Sitemizde daha evvel şurada sizlere Siemens NX 10 sürümünü sunmuştuk. Bu sefer iletişim formundan gelen istek üzerine daha güncel sürüm olan Siemens NX 11 Windows full sürümünü sizlere sunuyoruz. Program üzerinde biraz emek ve zaman harcayarak katı modelleme üzerine hiçbir alt yapısı olmayan birisinin bile 5-6 ay uğraştıktan sonra bir çok fonksiyonunu rahatça kullanabileceği program. Özellikle sanayi sektöründe CNC işleme konusunda en sık kullanılan yazılımlardan olan Siemens NX 11 full sürümünü yayının en altındaki linkten indirebilirsiniz.

Önemli Not: Sadece 64 windows sürümlerde çalışır.

NX 11, getirdiği yeniliklerle birlikte ürün mühendisliğini yeni bir boyuta taşımaktadır. Kavramsal tasarımdan detay mühendislik ve dökümantasyona kadar getirdiği yenilikler, ürün tasarımında paradigm değişimi yaşatacaktır. Facet modelle çalışma, 3D printing ile hızlı imalat, PMI (Product & Manufacturing Information), drafting, dökümantasyon, fotogerçekçi render (photorealistic rendering), dinamik display bunlardan bazılarıdır.

NX 11, en gelişmiş ve en iyi 3D printing desteğini sağlamaktadır. Yakınsak modelleme (Convergent Modeling) ve 3D printing ile geleneksel yöntemlerle imalatı imkansız olan tasarımları bile rahatlıkla yapabilirsiniz.

NX 11 ile 2D teknik resimlerinizi kolaylıkla ve hızla Akıllı 3D modellere dönüştürebilirsiniz

Siemens Nx 11 Full İndir

full-program-indir

https://turbobit.net/hevggckzex9i.html

TURBOBİT PREMİUM AL BEKLEMEDEN SINIRSIZ DOSYA İNDİR !
Yazar Hakkında
Toplam 2126 yazı
Gurkanca.com
Gurkanca.com
Admin hepinizin kardeşi, abisi v.s. Sizlere yardım etmeyi seven Admin teknoloji, oyunlar ve PC yazılımlarına olan merakının yanı sıra sıkı bir Android fanı. Yorum formunu kullanın sevgili kardeşlerim, yorum bırakın ki biz de ona göre çalışmalar yapalım. Saygılar, sevgiler...
Yorumlar (Yorum yapılmamış)
×

Bir Şeyler Ara