The Vanishing Of Ethan Carter Full Tek Link İndir-Blackbox

the vanishing-of-ethan-carter-full-indir
The Vanishing OF Ethan Carter Full İndir-Oyna

The Vanishing Of Ethan Carter Full İndir-Crack 2014 PC oyunu indir. Oyun piyasası sonbahar ayları geldikçe canlanmaya başladı artık yeni oyunlar yavaş yavaş piyasaya çıkıyor. Biz de full sürümleri yayınlamaya devam ediyoruz. Bu seferki oyun konuğumuz The Vanishing Of Ethan Carter adlı oyunun full sürümü. Fantastik öğelerle süslü korku ve gerilim dolu bir dedektiflik oyunu olan bu oyunu kaçırmayın.
 full-indir

20. yüzyılın ürkütücü kurgu oyunlarından esinlenen The Vanishing of Ethan Carter, geceleri, yalnızken ve kulaklı oynanması gereken bir oyun. The Astronauts(eski People Can Fly çalışanları) The Vanishing of Ethan Carter ile birlikte hikayenin sürükleyici olduğu oyunların gelişmesini hedefliyor. Oyunun 2013 yılı içerisinde dijital marketlerden PC için satışa sunulacağı söyleniyor.
Ölümcül suç sahnelerini görselleştirme gibi doğaüstü bir yeteneği olan dedektifi yöneteceğimiz oyunda, küçük bir çocuğun kaçırılmasını araştırıp, çok geç olmadan onu kurtarmaya çalışacağız. Soruşturma güzel bir dağda geçiyor, yani çocuğu kaçıranlardan birini ciddi şekilde yaralı olarak bulduğumuz yerde. Oyunda hem doğaüstü yeteneklerinizi hem de modern dedektif araçlarını kullanacaksınız. 
full-program-indir  
the-vanishing-ethan-carter-full-indir 
full-program-oyun-film-eğitimseti-indir 
THE VANISHING OF ETHAN CARTER FULL İNDİR-CRACK 
full-sorunsuz-tek-link-program-indir-download 
full-program-indir 
TURBOBİT PREMİUM AL BEKLEMEDEN SINIRSIZ DOSYA İNDİR !
Yazar Hakkında
Toplam 2126 yazı
Gurkanca.com
Gurkanca.com
Admin hepinizin kardeşi, abisi v.s. Sizlere yardım etmeyi seven Admin teknoloji, oyunlar ve PC yazılımlarına olan merakının yanı sıra sıkı bir Android fanı. Yorum formunu kullanın sevgili kardeşlerim, yorum bırakın ki biz de ona göre çalışmalar yapalım. Saygılar, sevgiler...
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara