Windows 7 32&64 Bit Tüm Sürümler Tek Link Türkçe Sorunsuz İndir

windows_7_full_indir
Daha evvel sizlere burada Windows 8 32 ve 64 bit sürümlerinin full tek link olarak indirebileceğiniz linkleri sunmuş ve büyük ilgi görmüştük. Buradaki programları deneyerek yüklüyor olmam bu ilgi de en büyük pay sahibi diye düşünüyorum. Şimdi de yine arşivimde yer alan ve pek çok kişinin işine yarayacağını düşündüm Windows 7’nin 32 ve 64 bit sürümlerini full tek link Türkçe olarak indirebileceğiniz bir konu ile karşınızdayım. Şu an Windows 8 kullanıcısı olsamda pek çok kişi Windows 7’de kalma taraftarı. Fanatiklerin ve arşivcilerin işine yarayacaktır. Dilerseniz başlayalım:
WİNDOWS 7 TÜRKÇE TEK LİNK İNDİR 32&64 BİT TÜM SÜRÜMLER

Not: Dosya boyutu 4.5 GB’dır. Tek link olması adına part part yüklememek için bu boyutta verdim. Böylelikle daha az uğraşmış oluyorsunuz. Sitemizde yer alan hiçbir dosyada rar şifresi olmadı olmayacak !

Programı Kurmak için Daemon Tools tarzı sanal sürücüye ihtiyacınız var: İndirmek için aşağıdaki link tıklayın:


WİNDOWS 7 EKRAN GÖRÜNTÜLERİ


Turbobit’ten Nasıl Dosya İndirebilirim ?

TURBOBİT PREMİUM AL BEKLEMEDEN SINIRSIZ DOSYA İNDİR !
Yazar Hakkında
Toplam 2126 yazı
Gurkanca.com
Gurkanca.com
Admin hepinizin kardeşi, abisi v.s. Sizlere yardım etmeyi seven Admin teknoloji, oyunlar ve PC yazılımlarına olan merakının yanı sıra sıkı bir Android fanı. Yorum formunu kullanın sevgili kardeşlerim, yorum bırakın ki biz de ona göre çalışmalar yapalım. Saygılar, sevgiler...
Yorumlar (26 yorum)
×

Bir Şeyler Ara