Wolfenstein: The New Order Full Tek Link Sorunsuz İndir

wolfenstein-the-new-order-indir
Wolfenstein: The New Order 2014 Full İndir

 Wolfenstein The New Order 2014 Reloaded Full Sorunsuz sürüm indir. Wolfenstein efsane oyununu bilmeyen yoktur sanırım. Bu oyun çıkalı bir hayli zaman olmuştu ve o günden bugüne oyun teknolojisi oldukça gelişti. Haliyle yapımcılar da oyunu yenileme kararı aldılar. Wolfenstein The New Order 2014 40 GB gibi devasa bir boyuta ve oldukça gelişmiş grafik özelliklerine sahip. Ya müdür 40 Gb oyun mu olur demeyin olur hem de tek link indirme seçeneği ile sizlere sunulur.

 Eski Wolfenstein torun ise yeni Wolfenstein New Order torundur sevgili arkadaşlar. Eğer gerçekten oyun oynamayı seviyorsanız bu oyunu kaçırmayın derim. Devasa bir boyuta sahip olan oyunu bilgisayarınıza indirmeden önce yayının altında sizlere sunacağımız Wolfenstein New Order sistem gereksinimleri başlığını incelemenizi tavsiye ediyoruz. Sonra vay efendim indirdim çalışmadı böyle sitemi olur demeyin diye söylüyor sevgili adminiz ona göre canlar :) Trailer ile başlayalım. Youtube’a giremiyorum deme malum yollardan girilebiliyor sen de biliyorsun ;)
wolfenstein-the-new-order-full-indir-black-box
 Gizemli bir teknolojiye sahip Naziler en güçlü ulusları bile dize getirmiştir. 14 yıllık komadan uyanan ve dünyanın tamamen değiştiğini gören savaş kahramanı B. J. Blazkowicz 1960’ların hayal edilemez bir alternatif versiyonuyla karşılaşır. Nazi rejimi 2. Dünya Savaşı’nı kazanmış ve dünyayı baskı ile yönetmektedir. Siz B. J. Blazkowicz, bir Amerikan savaş kahramanısınız ve tarihi yeniden yazabilecek tek kişisiniz.

Wolfenstein: The New Order, FPS türünü icat eden serinin ateşini yeniden canlandırıyor. Hikâye odaklı oyunlar üzerinde çalışmalarıyla bilinen bir grup geliştiricinin kurduğu stüdyo Machine Games’in geliştirdiği Wolfenstein, aksiyon, adventure ve FPS’yi karıştıran derin bir anlatım sunuyor.

 id Software’in id Tech 5 motorunun hayranlık uyandıran detay seviyesi ile, heyecan dolu, sinematik bir tecrübe olan Wolfenstein oyuncuları savaş makinesi Nazileri alt etmek üzere Avupa’da kişisel bir göreve yolluyor. Küçük bir direniş grubunun yardımıyla en korunaklı merkezlere sızın, yüksek teknolojiyle donatılmış Nazi güruhlarıyla savaşın ve dünyayı (ve ötesini) fethetmiş süper silahların kontrolünü elinize alın.
wolfenstein-full-indir


wolfenstein-full-tek-link

wolfenstein-2014-full-indir-new-order
wolfenstein-2014-sistem-gereksinimleri
Sistem Gereksinimleri/Minimum

Ekran kartı: GeForce 460 / Radeon HD 6850
Sabit disk alanı:50 GB
RAM: 4 GB
İşlemci: Intel Core i7-i5 veya dengi AMD
İşletim sistemi: Windows 7 / 8 (64-bit)
wolfenstein-kurulum
  • Evvela size vereceğimiz linkten Wolfenstein The New Order 2014 Tek Link Full sürümünü indirin.
  • Ardından dosyayı rardan çıkarın.
  • Daemon Tools adlı program ile sanal sürücü oluşturarak oyunu kurun. Daemon Tools Full sürümünü yüklemek için tıklayın!
  • Kurulumun ardından crack işlemini yaparak oyunu sorunsuz biçimde oynayabilirsiniz.
wolfenstein-2014-indir
WOLFENSTEIN THE NEW ORDER 2014 FULL TEK LİNK İNDİR
full-sorunsuz-tek-link-program-indir-download
full-indir-2014

http://turbobit.net/q6yfquayjc25.html

TURBOBİT PREMİUM AL BEKLEMEDEN SINIRSIZ DOSYA İNDİR !
Yazar Hakkında
Toplam 2126 yazı
Gurkanca.com
Gurkanca.com
Admin hepinizin kardeşi, abisi v.s. Sizlere yardım etmeyi seven Admin teknoloji, oyunlar ve PC yazılımlarına olan merakının yanı sıra sıkı bir Android fanı. Yorum formunu kullanın sevgili kardeşlerim, yorum bırakın ki biz de ona göre çalışmalar yapalım. Saygılar, sevgiler...
Yorumlar (1 Yorum)
×

Bir Şeyler Ara